Znamenáčkovci pokračují v medailových hodechDá se říci, že měsíc co měsíc (ba i týden co týden) se může karate klub Sport Relax pochlubit medailemi z různých soutěží, ať už domácích či zahraničních.

Naposledy se českolipští karatisté zúčastnili dvou zajímavých klání, Libereckého poháru talentů a mezinárodní soutěže v olympijském karate ARAWAZA CUP 2019 v německém Halle.

Prestižní soutěže u našich západních sousedů se zúčastnili Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová a David Kavalír. Obě dívky si přivezly stříbrné medaile.

V Libereci měl Sport Relax dvojnásobné zastoupení. A všech šest mladých karatistů si odvezlo medaile. Nejbohatší sbírku cenných kovů si vybojovala Josefína Suchá – 1x zlato, 2x stříbro a 2x bronz.

„Soutěžilo se v nových  disciplínách dle ustanovení Českého svazu karate (olympijské karate): agility, kihon-ido, kumite-balloon, kumite beginners, kata – beginers), „ podotýká trenér Pavel Znamenáček. „Naše závodníky jsem přihlásil do všech disciplín, abychom načerpali zkušenosti a motivaci pro trénink. Byla to opravdu jízda, kterou jsme si hodně užili.“

Zlatá medaile: Řeháková Ema, Suchá Josefína a Maliarik Jan

Stříbrná medaile: Cupová Barbora 2x, Suchá Josefína 2x, Maliarik Jan 2x,        Řeháková Ema a Řehák František

Bronzová medaile: Suchá Josefína 2x, Baranovský Tadeáš 2x, Cupová Barbora, Řeháková Ema a Řehák František 2x.