Pavel Znamenáček je nejúspěšnějším mládežnickým trenérem Libereckého krajeSportovní rok 2018 je definitivně za námi. Tečku za ním udělaly ankety, které vyhodnotily nejlepší sportovce. Tu tradičně vyhlásil i Liberecký kraj.

Do nominace na tuto anketu se z Českolipska dostali jen karatisté Sport Relaxu, kteří ale zároveň patřili v Liberci k nejvýraznějším aktérům.

V hlavní anketě „dospělý sportovec roku“ sice českolipští karatisté zastoupení neměli, ale v dalších kategoriích si to dosyta vynahradili. Mezi mládežníky si na pódium přišli pro druhé, čtvrté a šesté místo, jmenovitě Barbora Znamenáčková, David Kavalír a Adéla Šinerová.

Nebylo proto divu, když si mladí sportovci Sport Relaxu přebrali i cenu pro druhý nejlepší mládežnický kolektiv.

Bez vítězství ale Sport Relax domů neodjel, protože Pavel Znamenáček byl vyhlášen nejlepším trenérem mládeže v Libereckém kraji.

„Měli jsme úspěšnou sezónu jak na poli domácím, tak na mezinárodní scéně. Již anketa Sportovec českolipska nás poslala 10x na podium, což bylo úžasné.  Máme mnoho práce před sebou a budeme se snažit zúročit nové poznatky ze seminářů a campů. Reprezentanti ČR a členové  KARATE SPORT RELAX se s podivem dostali do nominace jako jediní z České Lípy, a proto jsme s hrdostí reprezentovali naše město a to velmi úspěšně. V  divadle F.X. Šaldy jsme si převzali vysoké ocenění, jsem na své svěřence hrdý,“ podotkl Znamenáček.