Muž z Kvítkova už je více jak týden nezvěstný. Policie však pátrá i po dalších lidech z ČeskolipskaUž více jak týden je nezvěstný 27letý Lukáš Zahrádka z Kvítkova.

Policie uvádí, že Lukáš (na úvodním snímku) odešel z domova minulé pondělí kolem 20. hodiny a od té doby se nikomu z rodiny či známých neozval.
„Můžete-li Lukášovi a jeho rodině pomoci, informujte nás prosím na linku 158 o tom, kde se zdržuje, pokud to víte, a nebo nás informujte v případě, že jste ho v uplynulém týdnu někde viděli,“ vyzývá mluvčí českolipské policie Ivana Baláková.
Podle zjištěných informací můžou stát za Lukášovým odchodem z domova jeho deprese.
Lukáš Zahrádka je 182 cm vysoký, středně silné postavy. Má modré oči, hnědé, krátké vlasy a nosí bradku. Při odchodu z domova měl na sobě modré rifle, modrošedou mikinu a černou bundu. Na nohou měl černošedé boty a s sebou si vzal sportovní batoh šedé barvy značky Reaper.

Tento mladý muž však není jediný z Českolipska, který je od září pohřešovaný.

Od 17. září je pohřešovaný Bohumil Štefan Harang. Dvacetiletý mladík je vysoký 175 až 185 cm. Má hubenou postavu . Podle policie není nebezpečný.

Bydliště v České Lípě má i Syuleyman Aydzhan.
32 letý muž pochází z Bulharska. Má středně silnou postavu a hnědé vlasy i oči. Poznávacím znamením by mohly být hodně husté vousy. Policie po něm pátrá už skoro měsíc. Ani tento muž by neměl být okolí nebezpečný.

Jako nezvěstný „oslavil“ minulý týden své 40té narozeniny František Gyečuk. Je vysoký přibližně 175cm a má hnědé oči. I u něho by poznávacím znamením mohly být vousy.

Jakékoliv informace o nezvěstných osobách mohou lidé volat na linku 158.