Mladý Arsenal na ústecké fotbalisty nevyzrál

Devátou porážku na jaře si připsali starší dorostenci Arsenalu Česká Lípa. Tentokráte nestačili na béčko Ústí nad Labem, kterému doma podlehli 0:2. Na 99% tak skončí v české divizi na 12. místě.

FK Arsenal Česká Lípa – FK Ústí nad Labem 0:2 (0:0)

V prvním poločase byli hosté jasně lepší, což však nedokázali gólově potvrdit.
Druhá půle přinesla ze strany domácích zlepšení a Lípa se i dostala do dvou stoprocentních šancí, které však neproměnila.
V závěru tak přišel pro domácí tým trest v podobě dvou obdržených branek.

Sestava České Lípy: Slabý – France, Kučera, Oplt, Bukacek, Pavlovec, Kapitán, Fuljer, Benc, Dlouhý, Nešpor. Náhradníci: Verner, Proch, Černý, Hudeček.

Mladšímu českolipskému dorostu se povedlo dát B-týmu Ústí dvě branky, i tak to na body nestačilo, protože od soupeře obdrželi čtyři góly.

FK Arsenal ČL – FK Ústí nad Labem 2:4

Česká Lípa skvěle vstoupila do zápasu, už ve 2. minutě se ujala vedení, když se přesně trefil Proch. Hosté však za sedmnáct minut po krásné kombinaci vyrovnali. Arsenalu se ale ve 27. minutě opět povedlo dostat do vedení, když Bodi šikovně přehodil hostujícího brankáře. Hosté pak měli herní převahu, domácí se však dokázali ubránit. To se jim však už nepovedlo na začátku druhé půle, kdy hned ve 49. minutě inkasovali.
Poté znovu začali mít hosté převahu, kterou zužitkovali ve vstřelení dalších dvou gólů.