Hokejisté České Lípy jsou nejhorší v regionu

Tak tuhle sezonu si hokejisté České Lípy za rámeček nedají. V sedmičlenné krajské lize skončili až poslední.

Závěrečné utkání odehráli doma proti Varnsdorfu. Kdyby alespoň remizovali, mohli skončit předposlední. To se jim ale nepovedlo.

Přitom první třetina z jejich strany vůbec nebyla špatná, už v 8. minutě vedla Česká Lípa 2:0 díky gólům Holčáka a Preusslera. Hostům se ale povedlo v přesilovce ještě do konce první třetiny snížit.

K vyrovnání došlo ve 27. minutě. Druhá třetina byla hodně ovlivněna vyloučeními, hráči obou týmů si doslova podávali dvířka na trestnou lavici…

Hosté se poprvé dostali do vedení ve 47. minutě. Dvoubrankový náskok získal Varnsdorf za dalších šest minut díky početní převaze. Česká Lípa se nevzdávala a brzy snížila. To však bylo z její strany vše.

Hosté pak ještě přidali jeden gól.

Statistika zápasu :

Domácí : 6. Holčák Radek (Šesták), 8. Preussler Milan (Gazsi, Michajličenko), 57. Preussler Milan (Zet)

Hosté  : 18. Fojt Radek (Kvaček, Procházka), 27. Černý Ondřej (Laakso), 47. Černý Ondřej, 55. Fojt Radek (Chovanec, Laakso), 59 Černý Ondřej (Matějka, Března)

Tresty :   14 : 11

Tresné minuty :   52 : 22

Využití  :  1 : 3