Démoni začnou přípravu zostra. Zúčastní se mezinárodního turnaje v HodoníněV rámci přípravy na novou sezonu se futsalisté FC Démoni Česká Lípa zúčastní mezinárodního turnaje v Hodoníně.

,Kromě českolipského týmu se představí i další prvoligista, domácí FC Tango Hodonín, dále druholigová mužstva z Ostravy, Vyškova a Brna. Zahraniční kluby budou zastupovat bratislavské celky Baraberi a Minimax a také rakouský Vienna Walzer.

„Sehrajeme tři zápasy ve skupině, potom minimálně ještě jeden o umístění,“ podotýká trenér Démonů Karel Kruliš. 

Česká Lípa přijede do Hodonína v podstatě se stejným kádrem, s kterým sehrála loňskou sezonu. Chybět bude jen Vítězslav Hrubý, který už na jaře avizoval konec kariéry.

Do začátku sezony (zkraje září) pak ještě Démoni odehrají přípravná utkání s Interobalem Plzeň (14. 8.), Rapidem Ústí (21. 8.) a také s FTZS Liberec (28. 8.). Poslední utkání bude v rámci finále krajské části Poháru FAČR. Všechna utkání odehrají Démoni v domácí hale a to vždy od 20. hodin.

Trenér Kruliš nevyloučil, že se tým ještě posílí o nějaká nová jména. Uvidíme po Hodonínu, pak bude jasno o posilách, snad se vše povede, doufá českolipský kouč.