Démoni dosáhli historického úspěchu. Dostali se poprvé do play-offV minulých třech sezonách skončili českolipští futsalisté v nejvyšší lize na jedenáctém, desátém a devátém místě. Letos se jim sice nepovedlo udržet posloupnost, ale to je určitě nemrzí. Naopak sedmé místo je historickým úspěchem klubu FC Démoni Česká Lípa!

O tom, že se Démoni zúčastní vyřazovací fáze, rozhodlo poslední utkání v Ostravě.
Začátek zápasu českolipským futsalistům příliš nevyšel, ve 4. minutě inkasovali gól. Naštěstí pro hosty to byl však v podání Ostravy jediný. Česká Lípa vyrovnala v 9. minutě a do konce poločasu přidala další tři branky.
Ostrava v druhé půli potvrdila, že je opravdu beznadějně nejhorším týmem v soutěži (jen dvě vítězství, ale osmnáct porážek). Vůbec neměla šanci se nadšeně hrajícím Démonům rovnat a inkasovala dalších osm branek.
V tu chvíli už se tak Démoni nemuseli ohlížet na výsledek zápasu Plzeň – Uherské Hradiště 6:3. I případná výhra týmu ze Slovácka by nic nezměnila na jednom z největších úspěchů českolipského kolektivního sportu. Ve čtvrtfinále se Démoni střetnou s pražskou Spartou.

VŠB Ostrava – Démoni Česká Lípa 1:12 (1:4)
Branky:
4. Kapsa (Mikyska) – 9. Semerad (Zapletal), 11. Havrda, 20. Zapletal (Švec), 20. Kubelka (Fichtner), 25. Hrubý, 25. Kubelka (Fichtner), 29. Zapletal, 29. Semerad (Zapletal), 30. Zapletal (Semerad), 34. Fichtner (Havrda), 36. Švec (Hrubý), 39. Kubelka (Zapletal)

Program čtvrtfinále

1. Sparta – Démoni 5.4. -20 hod.

2. Č.Lipa – Sparta 9.4.-20.10 hod. Čt sport PP
3. Sparta – Démoni 12.4.-20 hod.
4. Č.Lipa – Sparta 17.4.-20 hod.
5. Sparta – Démoni 22.4.-20 hod.

Série se hraje na tři vítězné utkání