Bodi se s Arsenalem rozloučil čtyřmi gólyZatímco mužké áčko Arsenalu v sobotu rozehrálo mistrovskou soutěž (domácí divizní prohra s Aritmou Praha 0:2), dorostenci si ještě musí na začátek sezony chvíli počkat. Svojí formu se snaží vygradovat v přípravných zápasech.

Devatenáctka si o víkendu zahrála se stejně starým týmem Mimoně. Utkání skončilo smírně 3:3. Další přátelák čeká na českolipské mladíky už dnes v 18:15 proti německému OFC Neugersdorf.

Sestava: Svoboda – France, Pelc, Verner, Komárek – Gregor, Černý, Volek, Fuljer, Konečný – Šimanovský (Dlouhý, Proch, Líbal, Sancho)

Branky: Volek, Černý, Gregor

Trenéři: Lukáš Volek, Jaroslav Ruč.


Zápas s tímto německým soupeřem už má za sebou mladší dorost. Úspěšnější byli českolipští mladíci a to v divokém poměru 7:5! Toto utkání bylo posledním pro Martina Bodiho, který odchází do Jablonce. A rozloučil se tím nejlepším možným způsobem, pomohl týmu k výhře čtyřmi brankami! „Přeje mu v jeho dalším působení vše dobré a mnoho úspěchů,“ popřál mu šéftrenér českolipské mládeže Karel Machač, který ještě pověděl pár slov k zápasu: „Výhra nad velice kvalitním soupeřem, jehož hráči jsou členy fotbalové akademie, si velmi ceníme. Oba týmy svými výkony bavily diváky a k vidění byla spoustu nádherných branek.“

Sestava: Zelený (Machač) – Svoboda, Babic, Řezníček, Raiter – Valta – Kucr, Třeštík, Kříž, Bodi Martin – Malý (Šolín, Bodi Roman, Pelc, Hošic, Majerech, Šulc)

Branky: Bodi Martin 4, Kucr 2, Majerech

Další přípravné utkání čeká sedmnáctku zítra v 17:00 hodin ve Cvikově. Soupeřem jim bude domácí tým.