Agresivní pes donutil babičku s vnučkou přespat v nemocniciKaždý dobrý skutek je po zásluze potrestán…. Syn požádal svou matku, zda by nepohlídala vnučku. Ona samozřejmě s radostí souhlasila. Syn jí ale kromě dcery přivezl i svého psa, stafordšírského teriéra. Podle původních synových slov neměly být se psem problémy, protože je vycvičený…

Jenže opak byl pravdou. Možná ten pes byl vycvičený na to cenit zuby na cizí lidi, což skvěle předvedl v noci, když šla žena na toaletu. „V noci v půl čtvrté, když šla žena na toaletu, začal na ni pes zuřivě štěkat, cenil zuby a hrozivě reagoval na každý pohyb. Žena pochopitelně dostala strach, takové chování u psa nezažila. Štěkot vzbudil i dívenku, která vyšla z pokoje, a tak babička už na nic nečekala, a obě utekly ven,“ popsali českolipští strážníci.

Žena se obrátila na městskou policii. Strážníci se pokoušeli psa odchytit, ten však byl čím dál tím víc agresivnější, a tak ho příslušníci městské policie ponechali v bytě. „Babička s dívenkou nakonec přespaly v nemocnici a pes zůstal sám doma, kde už nikoho neohrožoval,“ doplnili strážníci.